Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2015/07/chodnik-ogorkowo-rzodkiewkowy.html
Dzis znow zapowiada sie upalny dzien. Mam wiec dla Was chlodnik ogorkowo - rzodkiewkowy. Zimny, smaczny i super orzezwiajacy. Nie wymaga duzo pracy a swietnie sprawdzi sie w tych trudnych dniach. Bo nie kazdy lubi jak jest tak goraco. Ja osobiscie nie przepadam za upalem. Tak wiec do dziela i robimy dzis chlodnik.Rozwin i czytaj przepis :
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492