Źródło: http://agusiowesmakolyki.blogspot.com/2017/11/budyn-czekoladowy.html
Dzis mialam ochote na budyn, ale nie taki z proszku tylko domowy.Zrobilam czekoladowy. Nie ma przy nim zbyt wiele pracy, a smakuje o niebolepiej niz ten z paczki.Skladniki:2 szklanki mleka (500 ml.)1 zoltko2 lyzki cukru1 lyzka maki pszennej1 lyzka maki ziemniaczanej50 g. czekolady gorzkiejWykonanie:W 1/2 szklanki mleka rozbeltac zoltko i dodac obie maki. Wszystko dokladniewymieszac zeby nie bylo g...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1687
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1502