Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/02/bezy.html
Jutro w gosci :) Zapakujemy cos w takim razie w sakwy podrozne ;) Przygotowalam najprostsze, najczystsze w swojej postaci bezy , bez zadnych dodatkow. Choc lubie rozne smaki, to ten jest chyba dla mnie najlepszy. Cukrowy, pyszny. Smak dziecinstwa.Skladniki :5 bialek2 szklanki cukru pudruPrzygotowanie : Schlodzone bialka ubijam ze szczypta soli na prawie sztywna...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522