Źródło: https://swietnakuchnia.blogspot.com/2013/08/amerykany.html
2.5 szkl mąki1 szkl mleka3/4 szkl cukru1 jajko1 łyżeczka amoniaku1 łyżka margarynyWszystkie składniki wyrobić mikserem. Nakładać łyżką na blachę i piec 10-15 min w tem 180 stopni. (aż zaczną dostawać rumiane piegi). Można polać lukrem ale wg mnie są wystarczająco słodkie.
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537