Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/01/ziemniaczana-zupa-krem.html
Uwielbiam zupy-kremy i zupe ziemniaczana. Dzisiaj zainspirowalam sie przepisem Ewy Wachowicz i ugotowalam ziemniaczany krem :) Pozmienialam go jednak po swojemu i tak oto powstala pyszna zupa, ktorej smak dodatkowo podkresla ognista mieszanka przypraw Kamisa w mlynku. Wyprobujcie koniecznie. Zupa jest bardzo smaczna, a do tego rozgrzewajaca, co ma duze znaczenie teraz zima, kiedy jestesmy sk...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540