Źródło: http://chiliandsugar.blogspot.com/2015/06/zielone-smoothie-pij-na-zdrowie.html
Lato coraz blizej, dni staly sie baaardzo upalne. Nie wiem jak Wy, ale w takiej sytuacji ja mam o wiele mniejszy apetyt...A zwlaszcza nie mam ochoty na nic goracego! Jednak wiadomo, ze trzeb dbac o swoj organizm i codziennie zapewniac mu odpowiednia ilosc makro i mikroskladnikow :) Wtedy do akcji wchodzi zielone smoothie!Kolor ma piekny - wiosenny (czy nawet letni ;)), zywy, nastrajajacy pozytywni...
Czy sa u Was jeszcze wisnie? Mi niedawno udalo... ⇖ 1049
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1484