Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/01/wyniki-konkursu-na-smakoyki-asi.html
Kochani postanowilam Wam zrobic niespodzianke noworoczna i juz dluzej nie trzymac Was w niepewnosci :) Dziekuje bardzo za udzial w konkursie. Wybor byl trudny, mimo iz zgloszen nie bylo tak duzo. Tak naprawde wszyscy zasluguja na slowa uznania. Gdybym miala wiecej nagrod obdarowalabym Was wszystkich. Niestety nagrody sa trzy i zwyciezcow moze byc trzech.Aby dluzej nie trzymac Was w niepewnos...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540