Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2012/10/wspolne-sniadanie-i-jesienne-baaaardzo.html
Sobota. Z zalozenia dzien,gdy wszystko plynie wolniej, poranna kawa smakuje o wiele lepiej niz ta wypita w pospiechu w ciagu tygodnia a przed nami rysuje sie wizja blogiego lenistwa.Z zalozenia. Bowiem ja jak zwykle od rana na pelnych obrotach :PAle ten weekend rozpoczelam bardzo milo. Dzisiaj mialam okazje uczestniczyc w moim pierwszym, wspolnym wirtualnym gotowaniu :) Razem z Madzia z blog...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533