Źródło: http://cukiernia-pychotki.blogspot.com/2019/04/niech-te-swieta-wielkiej-nocy-spyna.html
Niech te swieta Wielkiej Nocy splyna rzeka Boskiej mocy, otuliwszy serce Wasze spokojem i radoscia. Życze Wam Moi najdrozsi czytelnicy bloga chwili refleksji i chwil radosci spedzonych wspolnie przy rodzinnym stole. Niech Chrystus zmartwychwstaly przyniesie dla Was wiosenne kwiaty radosci, milosci, spokoju i szczescia. Wesolych swiat Wielkiejnocy i mokrego dyngusa. Pychotka11Bardzo mi bedzie ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1744
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1553