Źródło: http://cukiernia-pychotki.blogspot.com/2019/03/placki-na-sodzie.html
Czy znacie tradycyjne, lubelskie placki na sodzie (lub fajerkach). Moja babcia je robila i jest to moje wspomnienie dziecinstwa. Robie je praktycznie co tydzien i zawsze jest ich za malo bo tylu jest chetnych. Nie wiem moze to kwestia sentymentu:) Najlepsze na cieplo ze szklanka mleka. PychotkaSkladniki:800g maki1 plaska lyzeczka soli1 plaska lyzeczka sody oczyszczonejpol litra zsiadlego mlekaSpos...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478