Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/01/torcik-orzechowo-czekoladowy.html
Za moim oknem zrobilo sie baaaardzo zimowo. W przeciagu ostatniej nocy napadalo tyle sniegu, ze spokojnie mozna by ulepicpare balwanow. Jako, ze bieganie wtakiej mroznej aurzenie przemawia do mojej wyobrazni (aczkolwiek nie ma rzeczy niemozliwych), pozostaje mi wiec szukanie kompana na inne zimowe szalenstwa. Moze znajdzie sie ktos chetny na lepienie balwana? Albo bitwe na sniezk...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533