Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2019/02/taratuszki-rosyjskie-faworki-na-kefirze.html
Taratuszki to tradycyjne faworki rosyjskie. Robi sie je bardzo szybko, sa puszyste i mieciutkie. Najbardziej smakowaly nam zaraz po upieczeniu. Na drugi dzien wg mnie nie byly juz takie smaczne. Dlatego jesli nie dacie rady zjesc ich wszystkich zaraz po upieczeniu, to proponuje zrobic je z polowy porcji.Z podanych proporcji wychodzi jedna duza blaszka faworkow. 400 g kefiru3 lyzki cukrujajko3 lyzk...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1539