Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/11/tak-gestych-miodow-w-moim-domu-jeszcze.html
O tym, ze sa miody i miody mialam okazje przekonac sie juz nie raz. W naszym domu miody schodza w oszalamiajacej ilosci. Mimo, ze nie slodzimy nigdy herbaty, to kawa bez miodu nie istnieje dla mojego meza. Ale nie tylko kawa... dla mnie natomiast nie istnieje chleb bez miodu. Pasieka Ambrozja jest mala, rodzinna pasieka o bardzo duzej tradycji. Na czystych ekologicznie terenach, wsro...
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 910
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1752
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1556