Źródło: https://to-co-lubie-gotuje.pl/sernik-z-brzoskwiniami-i-kakao/
Jeden ze smaczniejszych serników jakie znam, tym razem zrobiłam go z dodatkiem kakao i muszę przyznać, że już sama nie wiem, który smakuje mi bardziej. ;) Jeśli macie zapas białek to tutaj możecie wykorzystać 2-3 dodatkowo. Artykuł Sernik z brzoskwiniami i kakao pochodzi z serwisu To co lubię gotuję.
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548