Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/12/sernik-makowy-z-konfitura-truskawkowa.html
Serniki i truskawki kocham bezgranicznie :) Poza sezonem konfiture truskawkowa potrafie wyjadac wprost ze sloiczka. I nie ma teraz lepszej niz ta od Łowicza. Uwielbiam ja za piekny kolor. Jej smak i zapach przywoluja cudowne wspomnienia wakacji u Babci na wsi. Serniczek podany z taka pyszna konfitura to bajka. Nie mozna sobie wymarzyc lepszego deseru na jesienno-zimowe popoludnie niz to prz...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538