Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/10/sernik-gotowany-z-czekoladowym.html
Przepyszne ciasto dla wszystkich smakoszy sernikow. To rowniez propozycja dla tych, ktorzy z roznych przyczyn boja sie piec serniki.Ciasto jest dosyc wysokie i slodkie dzieki temu bardzo wydajne ;)Oczywiscie mozecie uzyc zwyklego kajmaku i tez bedzie pysznie.Polecam :)Masa serowa:1 kg serka na serniki z wiadereczka4 jajka200 g masla1 szkl domowego cukru waniliowego 3 budynie smietankowe3/4 szkl ml...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538