Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/12/serniczek-zielone-jabuszko.html
Przepis na to ciasto dostala moja mama od kolezanki z pracy. Od razu wiedzialam, ze musze je upiec na swieta. W przepisie dokonalam malych zmian. Ciasto wymaga sporo pracy i cierpliwosci ale jego smak wynagradza wszystko! Serniczek jest bardzo delikatny i rozplywa sie w ustach.Idealne ciasto do kawy na wyjatkowe okazje. Polecam :)Do pieczenia uzylam margaryny Palma z murzynkiem spolki Bielma...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540