Źródło: http://napady-szalonego-kucharza.blogspot.com/2012/05/saatka-z-kurczakiem.html
Na jakie jedzenie macie najmniejsza ochote, gdy Slonce przygrzewa coraz mocniej? Ja glosuje na tradycyjny rosol, taki rozgrzewajacy, nie wyobrazam sobie jesc go w upal. Za to na drugim biegunie potraw sa z pewnoscia salatki. Nie ma chyba jedzonka bardziej nadajacego sie na te pore roku. Moja dzisiejsza salatka wlasnie swietnie nada sie na wiosenny lunch, ale jest rowniez pewniakiem wsrod moich pot...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478