Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/12/saatka-gyros-z-czerwonej-kapusty.html
Na dzisiejszy sylwestrowy wieczor przygotowalam te troche nietypowa ale jakze pyszna salatke. Jest wyrazista w smaku, chrupiaca, idealna na mniejsze i wieksze imprezy. Gwarantuje, ze posmakuje Waszym gosciom. Przyznam sie , ze sama musialam sie mocno powstrzymywac przy jej przygotowywaniu aby nie zjesc calej ;)Szczesliwego Nowego 2016 Roku i szampanskiej zabawy sylwestrowej !!! mala glowka czerwon...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537