Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/09/rogaliki-z-3-skladnikow.html
Przepis juz od dawna czekal u mnie w kolejce do wyprobowania i w koncu sie doczekal ;))))Razem z Oliwka upieklysmy je na niedziele do kawki ;)Rogaliki sa przyjemnie kruche a zarazem bardzo delikatne. Nawet bez takiej malej pomocnicy przygotujecie je dosc szybko i sprawnie. Najdluzej oczekujemy na schlodzenie sie ciasta a potem upieczenie rogalikow.Ciasto:3 szkl maki pszennej1 szkl smietany 18%200 ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537