Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/11/rogale-sniadaniowe-z-makiem.html
Wczoraj upieklam przepyszne rogale na dzisiejsze, niedzielne i leniwe sniadanie. Wyszly wspaniale! Chrupiaca skorka i mieciutkie jak puch wnetrze. Po prostu doskonale. Nawet na drugi dzien zachowaja swiezosc.Świetnie smakuja na slodko z dzemem i kubkiem mleka lub kakao. Ale z plasterkiem sera, pomidorka i szynki tez smakuja wspaniale.Koniecznie upieczcie je swoim bliskim aby pozniej moc delektowa...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537