Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2018/05/razowe-ciasto-z-rabarbarem-orzechami-i.html
Pracowity weekend.Szybka kawa. Ciasto.W droge.Zdjecia na lonie natury maja w sobie cos wyjatkowego. Wystarczy kilka ujec, doslownie pare akcesoriow i piekne zdjecia gotowe. O tej porze roku kwiaty same sie pchaja do reki a ogrodek podsuwa pomysly na aranzacje. Szkoda tylko, ze nie mam takiego ogrodka za oknem...Ciasto, ktore Wam dzisiaj prezentuje, jest niebywale aromatyczne i wilgotne. Orzechy i ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532