Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2018/09/racuchy-na-kefirze-z-jabkami.html
Racuchy to moj przysmak z dziecinstwa. Moja mama czesto robila te placuszki wlasnie na kefirze, rzadziej z dodatkiem drozdzy. Uwielbiam zapach, ktory unosi sie w domu podczas ich smazenia :)Racuszki mozna podac na sniadanie lub na podwieczorek. Jesli lubicie, jablka przed dodaniem do ciasta mozna wymieszac z lyzeczka cynamonu. 2 szkl maki pszennejlyzeczka proszku do pieczenia2 lyzeczki...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538