Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/03/pyszna-saatka-z-tortellini.html
Dawno mnie tak nie bolaly miesnie.Dawno tez nie czulam takiej satysfakcji.Dawno tez nie jadlam kaszy.Dobrze jest wracac czasami do starych nawykow.Zwlaszcza tych dobrych.Kiedy sie biegnie, jest sie wolnym czlowiekiem.Wolnym od zlych mysli.Od strachu przed tym, co bedzie jutro.Liczy sie tylko tu i teraz.(I ewentualna mysl jak ominac wielka kaluze na swojej drodze i nie ugrzeznac w niej ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533