Źródło: http://znowcosupieklam.blogspot.com/2016/01/ptysie.html
Czasem czlowiek ma po prostu ochote na slodka klasyke… Ptysie zdecydowanie sie do niej zaliczaja;) Moje ulubione( po bajaderkach;)) cukiernicze ciastko z dzieciecych lat. Sowita porcja kremu w pysznym polaczeniu z dobrze wypieczonym, parzonym ciastem to slodkie zapomnienie… Nie wiem jak u Was, ale u mnie w domu Ptysie idealnie sprawdzaja sie na okolicznosciowych posiedzeniach kawowych, c...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533