Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/06/ptysie-z-lodami-waniliowymi-i.html
Pyszny i niebanalny deser na wyjatkowe okazje. Zaspokoi podniebienia najwybredniejszych smakoszy. Polecam z calego serca. My od razu je pokochalismy.Waniliowe lody w polaczeniu ze swiezymi truskawkami, polane czekolada to deser doskonaly :)Jesli nie wykorzystacie wszystkich ptysiow z lodami, mozna je przechowac w szczelnym pojemniku a nastepnie podac z bita smietana. Ptysie:szkl wody100 g maslaszc...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538