Źródło: https://kochamlubiegotuje.blogspot.com/2015/07/posypka-cukrowalukrowa.html
Co zrobic z reszta lukru krolewskiego od ozdabiania ciasteczek? Posypke! Po dekoracjiciasteczek wielkanocnychzostalo mi troszke lukru krolewskiego w roznych kolorach, a nie chcialam go wyrzucac. Postanowilysmy z corcia zrobic samodzielnie posypke. W chwilach slabosci corcia wyjada ja z pojemniczka chwalac sie pozniej kolorowym jezykiem :) My po ozdabianiu ciasteczek nie bardzo mialysmy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492