Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/12/poswiateczne-batoniki-bajaderki.html
Zastanawiacie sie co zrobic z gora pierniczkow, ktore zostaly po Świetach? I jak wykorzystac bakalie, ktorych nie zuzyliscie do swiatecznych wypiekow? Proponuje Wam pyszne batoniki-bajaderki. Sprawdza sie jako slodka przekaska na impreze sylwestrowa.40 dag kruchych ciastek ( u mnie pierniczki i kawalek miodownika)4 lyzki mleka3 lyzki masla2 lyzki dzemu pomaranczowego1 lyzka kakao10 dag owocow kan...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537