Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2015/06/porozmawiajmy-o-bieganiu.html
Mam do Was dzisiaj pytanie dotyczace biegania. Biegacie, biegaliscie lub zamierzacie biegac ? Chcialabym dzisiaj podzielic sie z Wami moja przygoda z bieganiem. Powiem szczerze, ze biegac bardzo nie lubilam, jak ktokolwiek kiedykolwiek mnie ciagnal na bieganie ja zawsze odmawialam. Probowalam kilka raz podejsc do tego calego biegania i po kilku, doslownie kilku probach sie poddawalam. Powod ? zady...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 55
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 78
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485