Źródło: http://blog.moje-pasje.info/2018/09/podsumowanie-sierpnia-i-plany-na.html
Czesc No i wakacje sie skonczyly. Ale nadal jest tak ladnie za oknem, ze pewnie dzieciom nie chce sie chodzic do szkoly (skoro za oknem jeszcze lato trwa). Mi sierpien minal bardzo przyjemnie. Przynajmniej ksiazkowo - przeczytalam m.in. Ousidera S. Kinga, Ducha z Niewiadomic K.Majgier (tak, wiem, ze to ksiazka dla dzieci i mlodziezy :) ) oraz Kuzynki i Ksiezniczke A. Pilipi...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 13
Czesc No i wakacje sie skonczyly. Ale nadal jest... ⇖ 807
Czesc U mnie w domu bardzo czesto na obiad jest... ⇖ 686
Czesc Świeta, swieta i po swietach... Szybko mi... ⇖ 632
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531