Źródło: http://blog.moje-pasje.info/2018/09/podsumowanie-sierpnia-i-plany-na.html
Czesc No i wakacje sie skonczyly. Ale nadal jest tak ladnie za oknem, ze pewnie dzieciom nie chce sie chodzic do szkoly (skoro za oknem jeszcze lato trwa). Mi sierpien minal bardzo przyjemnie. Przynajmniej ksiazkowo - przeczytalam m.in. Ousidera S. Kinga, Ducha z Niewiadomic K.Majgier (tak, wiem, ze to ksiazka dla dzieci i mlodziezy :) ) oraz Kuzynki i Ksiezniczke A. Pilipi...
Czesc No i wakacje sie skonczyly. Ale nadal jest... ⇖ 805
Czesc U mnie w domu bardzo czesto na obiad jest... ⇖ 685
Czesc Świeta, swieta i po swietach... Szybko mi... ⇖ 630
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521