Źródło: http://blog.moje-pasje.info/2017/12/podsumowanie-2017-roku-i-zyczenia.html
Czesc Świeta, swieta i po swietach... Szybko mi minely te swieta. A dzisiaj juz Sylwester. To dobra okazja na pewne podsumowania. Nie ukrywam, ze bardzo sie ciesze, ze 2017 rok juz sie konczy. Oby tylko nadchodzacy, 2018 rok, nie byl gorszy. Przede wszystkim przez te moja nieszczesna noge. Niby zlamalam ja na poczatku lutego, ale dotad odczuwam skutki (z reszta co sie dziwie - but ortopedyczny z...
Czesc No i wakacje sie skonczyly. Ale nadal jest... ⇖ 801
Czesc U mnie w domu bardzo czesto na obiad jest... ⇖ 681
Czesc Świeta, swieta i po swietach... Szybko mi... ⇖ 629
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488