Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2013/12/placki-ziemniaczane-z-zurawina-na-sodko.html
Placki ziemniaczane zawsze jadlam na ostro. Najbardziej smakowaly mi z keczupem lub tzw. po wegiersku . Wiem, ze niektorzy jedza posypane cukrem i dlatego postanowilam troche poeksperymentowac i zrobic je na slodko. Ku mojemu zaskoczeniu wyszly pyszne. Od teraz moge powiedziec, ze bede czesciej jadala na slodko bo bardzo mi posmakowaly.Placuszki zdobyly takze wyroznienie w konkursie na dania z zu...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538