Źródło: http://bolozaurowesmaczki.blogspot.com/2016/01/piernikowa-nalewka-z-pijanym-musem.html
Kolejna nalewka autorstwa Bolozaurowego Taty ^^ Jest ona specjalnie wykonana dla mnie. O jej wytwarzaniu nie mialem pojecia, dopoki nie dostalem flaszeczki pod choinke :) Nie musze nikomu mowic, ze moim ulubionym ciastem jest piernik. Uwielbiam wszystko co, pachnie i smakuje fantastyczna mieszanka slodkiej konfitury sliwkowej i mieszanki przypraw piernikowych <3 Tatku dziekuje :* Postanowilem w...
Zazwyczaj nie rozpisuje sie na wstepie o wypieku,... ⇖ 1228
Budyn - to jest to :) Wlasnie budyn jest tematem... ⇖ 741
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492