Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2017/02/parowki-w-szlafroczkach.html
Mozna miec wszystko a nie miec niczego.Mozna mieszkac w pieknym domu ale co z tego, gdy ten dom jest pusty.Mozna obracac sie w towarzystwie a pomimo tego cierpiec z powodu samotnosci. Kazdy zazdrosci komus czegos, nie doceniajac tego, co ma pod reka.A czasami to inni zazdroszcza nam naszego zycia. Wiecznie tetniacego zyciem domu, balaganu na podlodze i zlewu pelnego naczyn. Kolej...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533