Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/03/orzechowe-ciasteczka-sowy.html
Gdy tylko je zobaczylam na jakiejs stronie internetowej od razu wiedzialam, ze je upieke z Oliwka. Sa przepyszne, chrupiace, uswietnia kazde dzieciece przyjecie. Przy ich wykonaniu mialysmy swietna zabawe :) Ja upieklam sowy z ciasta orzechowego ale mozna je przygotowac z kazdego innego ciasta kruchego. 200 g masla80 g cukru pudru300 g maki pszennej100 g zmielonych orzechow wloskichok 100g...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537