Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2018/01/oponki-z-kremem-czekoladowym-i.html
Kilka dni temu otrzymalam pyszna i bardzo slodka paczuszke z nowymi kremami od Terravity :) Czekoladowym i orzechowym. Kremy maja nowa ulepszona recepture. Nie zawieraja glutenu ani oleju palmowego. W skladzie posiadaja prawdziwa wanilie. Opakowanie rowniez zacheca do wyprobowania tych nowosci. Ja jestem zauroczona tymi nowymi smakami. Kremy maja bardzo delikatna konsystencje, swietnie sie rozsmar...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538