Źródło: http://kuchniakryzysowa.blogspot.com/2011/10/zociakowe-flaczki.html
Zdobycz na dzisiejsze danie wypatrzylem z daleka. Nie sposob bylo przeoczyc. Ten rosl na wierzbie, podobno najlepsze sa debowe :)Grzyb wartosciowy z kulinarnego punktu widzenia, jednakze kiedy go widzimy, to ostatnie co nam przychodzi do glowy, to ze mozna go zjesc :) Przy okazji pozdrawiam pania, ktora patrzyla sie na mnie jak na debila kiedy to zbieralem :) Polecany jest do zbierania wiosna, ze ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485