Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/02/ogniste-udka-z-surowka-na-obiad.html
Od czasu do czasu lubie ugotowac cos zwyklego, nieskomplikowanego a jednoczesnie smacznego. Cos co cala rodzina zje z wielkim smakiem ;) Dzisiaj nie chcialo mi sie kombinowac przy obiedzie wiec upieklam udka z kurczaka z ognista przyprawa w mlynku Kamis. Wyszly pyszne, chrupiace i bardzo ostre :) takie jak lubie. Do tego ziemniaczki i surowka, taki niedzielny obiadek ;)4 udka z kurczakaognista mie...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540