Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2015/09/nalewka-z-czarnego-bzu-z-wanilia-i-kawa.html
Uwielbiam czarny bez. Sok czy konfitura czesto goscily w moim domu za sprawa babci, ktora popelniala te rarytasy. Ja tym razem postanowilam pojsc o krok dalej i zrobic cos, czego do tej pory nie robilam z tymi owocami. I padlo na nalewke :)Patent na nalewke podsunela mi znajoma, ktora znalazla w gazecie (nie wiem ktorej) pomysl na ten trunek. Dodatek kawy i wanilii wydawal mi sie bardzo ciekawy i ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533