Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/07/mrozona-kawa-latte-z-lodami-i-biaa.html
Pyszne orzezwienie w upalny, letni dzien. A do tego wspanialy deser :)Na jedna porcje:2 lyzeczki kawy rozpuszczalnejew. 3 kostki lodu ok pol szklanki ziemnego mlekagalka lodow waniliowychkilka kostek bialej czekoladybita smietanaKawe zalac do polowy filizanki goraca woda, ostudzic. Aby szybciej sie ochlodzila wrzucilam do niej 3 kostki lodu.Czekolade rozpuscic w mikrofali i polac wewnetrzne sciank...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538