Źródło: https://to-co-lubie-gotuje.pl/makaro-zielone-pesto-z-orzechami/
Zrobiłam ostatnio przepyszne pesto, zachęcam Was do jego zrobienia. Jest bardzo zdrowe, łatwe w przygotowaniu, a do tego można przemycić w nim sporą porcję zieleniny. Gotujcie, polubiajcie, udostępniajcie :). Smacznego. Artykuł Makaron z zielonym pesto i orzechami. pochodzi z serwisu To co lubię gotuję.
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548