Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2013/11/lody-z-dzika-roza.html
Niektorzy anonimowi specjalisci zaraz mi tu w komentarzach napisza ze nie rosnie w Polsce roza dzika tylko pomarszczona, no wiec tak lody beda z pomarszczona a dokladnie z konfitura z tej rozy.Pogoda kiepska, meteopaci maja kiepski nastroj, wiec jakos trzeba sobie pomoc poprawic nastroj.Rozane lody, aromatyczne i pyszne.ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ.....
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493