Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2012/09/kawa-z-przyprawami.html
Kawa.Co tu duzo pisac - uwielbiam kawe. Zwyczajna, mrozona i z dodatkami. I zawsze z mlekiem. I oczywiscie wszelkie ciasta i desery o kawowej nucie. Ten aromat mnie urzekl na dobre. Kiedy mam wolny poranek lub troche wiecej czasu miele sobie mala porcyjke kawy w mlynku. Zapach tej swiezo zmielonej jest nie do porownania z niczym innym;)A jeszcze calkiem niedawno omijalam kawe szerok...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533