Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2015/06/kanapki-z-serem-ogorkiem-kiszonym-i.html
Cześć =) Dziś chciałbym zaprezentować kanapki, idealne na śniadanie, drugie śniadanie, kolację, piknik, czy po prostu przekąskę.Bułki z żółtym serem, ogórkiem kiszonym i pomidorem malinowym smakują rewelacyjnie. Można jeść je zarówno w domu, w pracy, jak i na wakacjach.Zachęcam do samodzielnego zrobienia podobnych!Smacznego =)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485