Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2014/11/kanapki-z-pasztetem-z-gesi.html
Cześć =) Uwielbiam świeże, pachnące i chrupiące kanapki.Moje dzisiejsze kanapki, to kromki z pasztetem z gęsi i ogórkiem kiszonym z liściem dębu.Bardzo lubię to połączenie i Was również zachęcam do zrobienia takich kanapek =)Smacznego =)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1505