Źródło: http://kuchniakryzysowa.blogspot.com/2010/09/fuczki.html
Danie prosto z Bieszczad. Nie bylo mnie jakis czas, ale kazdemu nalezy sie urlop. Moj spedzilem w worku . O Bieszczadach mozna wiele opowiadac. Ja jednak skupie sie tu na stronie kulinarnej. Bardzo widoczny jest tam wplyw ludnosci wegierskiej, ktora przybyla na te tereny. Jak cos bylo po bieszczadzku to bylo przyrzadzane jak po wegiersku . Sos z duza iloscia papryki. Oczywiscie trzeba bylo jak...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 24
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532