Źródło: https://kochamlubiegotuje.blogspot.com/2016/08/dzem-gruszkowy-z-wanilia.html
Zawsze wydawalo mi sie, ze dzemy i konfitury z gruszek sa mdle, jalowe i bez fajerwerkow. Nigdy nie robilam bo nie widzialam w tym sensu. W tym roku nasza grusza pieknie obrodzila, wiekszosc owocow zrobilam w syropie, troszke ususzylam, jedlismy tez swieze owoce na biezaco ale podczas obierania gruszek do syropu natrafilam na gruszki zbyt miekkie, ktore nie nadaja sie do sloikow. Postanowilam zrob...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1722
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1525