Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2012/11/domowy-krem-czekoladowo-orzechowy.html
Ludzie.Zaskakuja mnie.Za kazdym razem na nowo.Swoja osobowoscia, charakterem, uporem; lecz takze swoja bezczelnoscia chamstwem i nieokielznaniem.Jak czarne i biale. Noc i dzien. Plus i minus. Jestesmy tacy rozni...I trudno mi sie nie zgodzic ze slowami Agnieszki Lisak: Życie ludzkie jest jak bieg po okregu, czlowiek uciekajac przed samotnoscia chroni sie w ramiona w ludzi, po czym poznajac ich o...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533