Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/10/delicja-z-wisniami-bez-pieczenia_29.html
Cudownie rozplywajace sie w ustach ciasto na biszkoptach. Z delikatnym jak chmurka kremem i dodatkiem kwaskowatych wisni to przepyszne polaczenie smakow.Robi sie je bardzo szybko, nie wymaga duzych umiejetnosci a robi naprawde wielkie wrazenie nie tylko wizualne ale rowniez smakowe. Polecam :)ok 24-26 podluznych biszkoptow1,5 szkl wisni bez pestek z kompotuszkl mleka slodkie kakao do o...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537