Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2012/09/cynamonowo-jabkowy-torcik.html
Pada...Ciagle pada...Lubie deszcz...Ale jeszcze bardziej lubie takie chwile jak dzisiaj, kiedy atmosfera za oknem zacheca do upieczenia ciasta. By mozna pozniej usiasc z kubkiem cappucinoprzy oknie i rozkoszujac sie wypiekiem patrzec jak deszcz dzwoni cichutko o szyby...Uwielbiamten charakterystyczny zapach jesiennych wypiekow, ktory unosi sie w calym domu pod postacia szarlotek, cynam...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533